Biuro  Nieruchomości "eM" istnieje juz od kilku lat i powstało na bazie wieloletniego doświadczenia zawodowego w zakresie obrotu nieruchomościami.
Biuro gwarantuje swoim klientom usługi na wysokim poziomie, przestrzeganie standardów zawodowych .

Zdobyte doświadczenie, podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych oraz  wypracowane standardy zawodowe pozwalają na podnoszenie atrakcyjności Naszych usług.

Biuro "eM" oferuje kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa kupna, sprzedaży, wynajmu i najmu wszelkiego rodzaju nieruchomości.
Mamy bardzo bogatą ofertę sprzedazy  kamienic z terenu całego  Śląska oraz poza  , jak również nieruchomości gruntowych pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, wielorodzinne i pod zabudowę komercyjną.
Na naszej stronie znajdziecie Państwo także bardzo dużą liczbę ofert gruntów i domów  zlokalizowanych na terenie południowych dzielnic Katowic oraz miast ościennych.

W ramach pośrednictwa świadczymy również usługi polegające na :

  • przygotowaniu  dokumentów do transakcji;
  • badaniu stanu prawnego i  usuwaniu ewentualnych wad prawnych;
  • uzyskaniu niezbędnych opinii, zgód i pozwoleń;
  • pomocy w uzyskaniu warunków zabudowy i pozwolenia na budowę;
  • pomocy przy podziale nieruchomości;

W zakresie sporządzania aktów notarialnych współpracujemy z szeregiem kancelarii notarialnych.

Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej w PZU

Biuro jest prowadzone przez licencjonowanego pośrednika . Numer licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami 16447.
 
Za świadczenie profesjonalnych usług pośrednictwa  pobieramy wynagrodzenie prowizyjne, które podlega negocjacji, a stawki wyjściowe kształtują się na poziomie netto  3 % ceny  nieruchomości plus  podatek VAT w wysokości 23% .
 
Oprócz w/w opłat Biuro Nieruchomości eM  nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za oględziny,  pokazywanie nieruchomości. Dla stałych klientów przewidujemy rabaty i upusty.